Strona główna

/

Filmy

/

JFK
JFK online

JFK

4.1

|

Film

|

Dramat

|

JFK to amerykański film fabularny z 1991 roku w reżyserii Olivera Stone'a. Film ten przedstawia kontrowersyjną teorię spiskową dotyczącą zabójstwa prezydenta Johna F. Kennedy'ego w 1963 roku.

JFK to amerykański film fabularny z 1991 roku w reżyserii Olivera Stone'a. Film ten przedstawia kontrowersyjną teorię spiskową dotyczącą zabójstwa prezydenta Johna F. Kennedy'ego w 1963 roku.

Rok produkcji

1991

Reżyseria

Oliver Stone

Obsada

Kevin Costner, Tommy Lee Jones, Kevin Bacon

Opis

Głównym bohaterem filmu jest prokurator okręgowy z Nowego Orleanu, Jim Garrison (w tej roli Kevin Costner), który rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie zabójstwa prezydenta. Wkrótce odkrywa wiele sprzeczności i niejasności w oficjalnym śledztwie prowadzonym przez FBI i Komisję Warrena. Garrison przekonany jest, że istnieje spisek, który doprowadził do zabójstwa prezydenta.

Wraz z zespołem śledczych, Garrison zaczyna badać dowody i rozmawiać z wieloma świadkami. Ich śledztwo prowadzi do oskarżenia biznesmena z Nowego Orleanu, Clay'a Shaw'a (Tommy Lee Jones), którego Garrison oskarża o udział w spisku mającym na celu zabójstwo Kennedy'ego. Proces przyciąga uwagę mediów i społeczeństwa, ale kończy się uniewinnieniem Shaw'a.

Film ten jest oparty na rzeczywistych wydarzeniach i przedstawia wiele teorii spiskowych związanych z zabójstwem prezydenta Kennedy'ego. JFK to film pełen napięcia i dramatu, a Kevin Costner w roli Jima Garrisona wyróżnia się swoją wyrazistą i przekonującą grą aktorską.

Dyskusja

Dariusz Z

10.02.2023

Kevin Costner rządzi!

Polecane produkcje

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Szeregowiec Ryan online

4.25

Szeregowiec Ryan

Requiem dla snu online

4

Requiem dla snu

Oglądaj JFK na

JFK gdzie obejrzeć?

Film JFK możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu JFK - jeśli przypadł Ci do gustu.

JFK po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film JFK na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film JFK jest dostępny online w HBO.