Strona główna

/

Filmy

/

Prawdziwe męstwo
Prawdziwe męstwo online

Prawdziwe męstwo

3.6

|

Film

|

Dramat,

Western

|

Prawdziwe męstwo (ang. True Grit) to amerykański western z 2010 roku, w reżyserii braci Coen. Film jest remakiem klasycznego westernu z 1969 roku i oparty jest na powieści Charlesa Portisa.

Prawdziwe męstwo (ang. True Grit) to amerykański western z 2010 roku, w reżyserii braci Coen. Film jest remakiem klasycznego westernu z 1969 roku i oparty jest na powieści Charlesa Portisa.

Rok produkcji

2010

Reżyseria

Joel Coen, Ethan Coen

Obsada

Matt Damon, Hailee Steinfeld, Jeff Bridges

Opis

kcja filmu rozgrywa się na Dzikim Zachodzie w latach 80. XIX wieku. Mattie Ross (Hailee Steinfeld), młoda dziewczyna, zatrudnia szeryfa Roostera Cogburna (Jeff Bridges), aby pomógł jej w schwytaniu zabójcy. Dołącza do nich również LaBoeuf (Matt Damon), szeryf z Teksasu, który szuka tych samych przestępców.

Ich wyprawa przez dzikie, niebezpieczne tereny, pełne bandytów i niebezpieczeństw, przyciąga uwagę widza dzięki wspaniałym scenom akcji i pięknej scenerii Dzikiego Zachodu. W trakcie swojej wyprawy, Mattie poznaje prawdziwe męstwo i musi stawić czoła wielu trudnościom, aby osiągnąć swój cel.

Prawdziwe męstwo to western pełen akcji, ale także poruszająca opowieść o sile charakteru, męstwie i poszukiwaniu sprawiedliwości. W filmie wyróżniają się doskonałe role aktorskie, zwłaszcza Jeffa Bridgesa i Hailee Steinfeld, oraz wspaniała reżyseria braci Coen.

Dyskusja

NETFLIx

10.02.2023

macie coś podobnego do polecenia?

Polecane produkcje

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Szeregowiec Ryan online

4.25

Szeregowiec Ryan

Requiem dla snu online

4

Requiem dla snu

Oglądaj Prawdziwe męstwo na

Prawdziwe męstwo gdzie obejrzeć?

Film Prawdziwe męstwo możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Prawdziwe męstwo - jeśli przypadł Ci do gustu.

Prawdziwe męstwo po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Prawdziwe męstwo na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Prawdziwe męstwo jest dostępny online w HBO.