Strona główna

/

Filmy

/

Przed wschodem słońca
Przed wschodem słońca online

Przed wschodem słońca

4.1

|

Film

|

Romans,

Dramat

|

Przed wschodem słońca to romantyczny film z 1995 roku, opowiadający historię dwóch obcych sobie ludzi, Jesse i Celine, którzy spotykają się przypadkowo w pociągu zmierzającym do Wiednia.

Przed wschodem słońca to romantyczny film z 1995 roku, opowiadający historię dwóch obcych sobie ludzi, Jesse i Celine, którzy spotykają się przypadkowo w pociągu zmierzającym do Wiednia.

Rok produkcji

1995

Reżyseria

Richard Linklater

Obsada

Andrea Eckert, Julie Delpy, Ethan Hawke

Opis

Jesse, młody pisarz z Ameryki, wraca z Europu po promocji swojej książki, a Celine, studentka z Francji, wraca do Paryża po wakacjach. Początkowo rozmawiają ostrożnie i nieufnie, ale szybko zaczynają się interesować sobą i dzielić swoimi poglądami na różne tematy, od życia po miłość i relacje międzyludzkie.

Pogłębiając swoją rozmowę, odkrywają, że mają wiele wspólnych zainteresowań i doświadczeń, pomimo różnic kulturowych i osobowościowych. Zaczyna się między nimi rodzić uczucie, ale mają tylko jedną noc, aby poznać się lepiej, przed rozstaniem na dworcu kolejowym w Wiedniu.

Film ukazuje emocjonalne i intelektualne związki między Jesse i Celine, ich rozmowy, które są pełne zrozumienia, humoru i niekiedy napięcia. Oboje zdają sobie sprawę, że ich czas jest ograniczony, więc starają się jak najlepiej wykorzystać swoje chwile razem, by zbudować coś wyjątkowego i niestandardowego.

Dyskusja

Louie

23.02.2023

Warto zobaczyć

Polecane produkcje

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Szeregowiec Ryan online

4.25

Szeregowiec Ryan

Requiem dla snu online

4

Requiem dla snu

Oglądaj Przed wschodem słońca na

Przed wschodem słońca gdzie obejrzeć?

Film Przed wschodem słońca możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Przed wschodem słońca - jeśli przypadł Ci do gustu.

Przed wschodem słońca po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Przed wschodem słońca na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Przed wschodem słońca jest dostępny online w HBO.