Strona główna

/

Filmy

/

Rob Roy
Rob Roy online

Rob Roy

3.3

|

Film

|

Romans,

Dramat

|

Rob Roy to film kostiumowy z 1995 roku, opowiadający historię szkockiego bohatera narodowego - Roberta Roya MacGregora

Rob Roy to film kostiumowy z 1995 roku, opowiadający historię szkockiego bohatera narodowego - Roberta Roya MacGregora

Rok produkcji

1995

Reżyseria

Michael Caton-Jones

Obsada

John Hurt, Jessica Lange, Liam Neeson

Opis

Akcja filmu rozgrywa się w XVIII wieku, kiedy to szkockie klany walczą między sobą o władzę nad ziemiami i wpływami. Robert Roy jest przywódcą jednego z tych klanów i walczy o zachowanie swoich ziem przed bogatym i wpływowym arystokratą Archibaldem Cunninghamem, który próbuje go oszukać i odebrać mu ziemie.

Robert Roy musi walczyć nie tylko o swoje ziemie, ale także o swoją rodzinę i swoją reputację. Cunningham oskarża go o kradzież i zmusza do ucieczki z kraju, ale Robert Roy nie poddaje się i postanawia zemścić się na swoim wrogu. W końcu dochodzi do epickiej walki pomiędzy Royem i Cunninghamem, która decyduje o losach szkockiego klanu i ich ziem.

W filmie występują znani aktorzy, tak jak Liam Neeson w roli Roberta Roya, Jessica Lange w roli jego żony Mary i Tim Roth w roli Archibalda Cunninghama. Rob Roy został uhonorowany wieloma nagrodami, w tym nominacją do Oscara dla Tima Rotha za najlepszą rolę drugoplanową.

Dyskusja

marchewa

19.02.2023

Mocna gra aktorska, wciągająca akcja i Szkocja - Super :)

Polecane produkcje

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Szeregowiec Ryan online

4.25

Szeregowiec Ryan

Requiem dla snu online

4

Requiem dla snu

Oglądaj Rob Roy na

Rob Roy gdzie obejrzeć?

Film Rob Roy możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Rob Roy - jeśli przypadł Ci do gustu.

Rob Roy po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Rob Roy na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Rob Roy jest dostępny online w HBO.