Strona główna

/

Filmy

/

Wielki Mike. The Blind Side
Wielki Mike. The Blind Side online

Wielki Mike. The Blind Side

3.8

|

Film

|

Dramat

|

Wielki Mike. The Blind Side to amerykański film biograficzny z 2009 roku, oparty na prawdziwej historii. Reżyserią zajął się John Lee Hancock, a w rolach głównych wystąpili Sandra Bullock i Quinton Aaron.

Wielki Mike. The Blind Side to amerykański film biograficzny z 2009 roku, oparty na prawdziwej historii. Reżyserią zajął się John Lee Hancock, a w rolach głównych wystąpili Sandra Bullock i Quinton Aaron.

Rok produkcji

2009

Reżyseria

John Lee Hancock

Obsada

Tim McGraw, Kathy Bates, Sandra Bullock

Opis

Film opowiada o życiu Michaela Ohera, młodego Afroamerykanina, który wychował się w biedzie i przemocy. Pewnego dnia, gdy błąkał się bez celu po ulicach miasta, trafia na rodzinę Touhy, która zaprasza go do siebie na kolację i daje mu dach nad głową. Rodzina składa się z Leigh Anne Touhy (Sandra Bullock), jej męża Seana (Tim McGraw) oraz ich dzieci Collins i S.J. Z czasem Michael zostaje przygarnięty przez Touhy'ów, którzy pomagają mu rozwinąć skrzydła i odkryć swoje talenty. Okazuje się, że chłopak jest niezwykle utalentowany w grze w futbol amerykański i to właśnie dzięki niemu drużyna szkolna osiąga niebywałe sukcesy.

Jednak Michaela ciągle prześladują jego traumy z przeszłości i problemy z nauką. Leigh Anne postanawia mu pomóc i angażuje się w jego życie coraz bardziej, stając się dla niego mentorką i matką zastępczą. Wszyscy razem pokonują kolejne przeszkody i uczą się, jak ważna jest rodzina i miłość bliźniego.

Film zdobył wiele nagród i nominacji, w tym Oscara dla Sandry Bullock za najlepszą rolę pierwszoplanową. Wielki Mike. The Blind Side to inspirująca opowieść o przezwyciężaniu trudności i o sile, jaką daje nam rodzina i przyjaciele.

Dyskusja

navigator

21.02.2023

Wielki Mike - bardzo fajny film. Polecam :)

Polecane produkcje

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Szeregowiec Ryan online

4.25

Szeregowiec Ryan

Requiem dla snu online

4

Requiem dla snu

Oglądaj Wielki Mike. The Blind Side na

Wielki Mike. The Blind Side gdzie obejrzeć?

Film Wielki Mike. The Blind Side możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Wielki Mike. The Blind Side - jeśli przypadł Ci do gustu.

Wielki Mike. The Blind Side po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Wielki Mike. The Blind Side na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Wielki Mike. The Blind Side jest dostępny online w HBO.