Strona główna

/

Filmy

/

Zanim się pojawiłeś
Zanim się pojawiłeś online

Zanim się pojawiłeś

3.9

|

Film

|

Romans,

Dramat

|

Zanim się pojawiłeś to romantyczna komedia-dramat z 2016 roku, oparta na powieści Jojo Moyes.

Zanim się pojawiłeś to romantyczna komedia-dramat z 2016 roku, oparta na powieści Jojo Moyes.

Rok produkcji

2016

Reżyseria

Thea Sharrock

Obsada

Emilia Clarke, Jenna Coleman, Sam Claflin

Opis

Louisa Lou Clark (grana przez Emilię Clarke) to młoda kobieta, która traci pracę w kawiarni i zmuszona jest poszukać nowej pracy. W końcu otrzymuje propozycję pracy jako opiekunka dla Willa Traynora (grany przez Sama Claflina), młodego biznesmena, który po wypadku pozostaje sparaliżowany i uwięziony w wózku inwalidzkim. Lou ma za zadanie pomóc Willowi odzyskać chęć do życia.

Na początku Will jest nieprzyjazny i odległy w stosunku do Lou, ale z czasem zaczyna otwierać się przed nią i zauważa, że Lou jest inna niż pozostali ludzie, którzy go otaczają. Lou i Will zaczynają się do siebie zbliżać i Lou stara się przekonać Willa, że życie nadal ma wiele do zaoferowania.

Jednakże, Will jest zdeterminowany, aby zakończyć swoje życie w Szwajcarii, gdzie ma możliwość poddać się eutanazji, co stawia Lou przed trudnym wyborem - czy pozwolić mu odejść, czy spróbować przekonać go, że warto żyć pomimo trudności.

Film porusza wiele ważnych tematów, takich jak miłość, akceptacja i ludzka determinacja. Emilia Clarke i Sam Claflin wykonują wspaniałe role, a reżyseria Thea Sharrock przyciąga uwagę pięknymi widokami i ciepłym stylem. Zanim się pojawiłeś to poruszający film, który z pewnością pozostawi wrażenie na widzach.

Dyskusja

marchewa

22.02.2023

nie za bardzo lubię takie klimaty, ale produkcja przypadła mi do gustu...

Polecane produkcje

Air online

soon

Air

Ucieczka z Alcatraz online

3.7

Ucieczka z Alcatraz

Zakładnik online

3.6

Zakładnik

Operacja Argo online

3.7

Operacja Argo

Źródło online

3.6

Źródło

To nie jest kraj dla starych ludzi online

4.1

To nie jest kraj dla starych ludzi

Oglądaj Zanim się pojawiłeś na

Zanim się pojawiłeś gdzie obejrzeć?

Film Zanim się pojawiłeś możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Zanim się pojawiłeś - jeśli przypadł Ci do gustu.

Zanim się pojawiłeś po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Zanim się pojawiłeś na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Zanim się pojawiłeś jest dostępny online w HBO.