Strona główna

/

Seriale

/

Genialna przyjaciółka
Genialna przyjaciółka online

Genialna przyjaciółka

3.9

|

Serial

|

Dramat

|

Genialna przyjaciółka to włoski serial telewizyjny oparty na bestsellerowej serii powieści Neapolitańska autorstwa Elany Ferrante. Serial ten zadebiutował w 2018 roku na antenie włoskiej stacji Rai 1.

Genialna przyjaciółka to włoski serial telewizyjny oparty na bestsellerowej serii powieści Neapolitańska autorstwa Elany Ferrante. Serial ten zadebiutował w 2018 roku na antenie włoskiej stacji Rai 1.

Rok produkcji

2018

Reżyseria

Obsada

Opis

Serial opowiada historię dwóch dziewczyn, Leny i Lili, które dorastają w biednej dzielnicy Neapolu w latach 50-tych. Lena jest bardzo zdolną uczennicą, która pragnie uciec z ubogiej dzielnicy. Lila jest niezwykle bystrą i odważną dziewczyną, której życie jest jednak ograniczone przez jej trudną sytuację rodzinną.

Serial śledzi losy tych dwóch przyjaciółek na przestrzeni kilku dekad, ukazując ich życie, miłości, zmagania z rodziną i walkę o lepsze jutro. Lena i Lila są skrajnie różne, ale jednocześnie nierozerwalnie związane ze sobą. Ich relacja jest pełna emocji, zawirowań i momentów wzajemnej pomocy.

Genialna przyjaciółka to pięknie sfilmowana opowieść o przyjaźni, miłości, marzeniach i ambicjach. Serial ten oddaje atmosferę południowej Włoch w latach 50-tych, ukazując zarówno piękno, jak i brzydotę tej epoki. To historia o kobietach, które walczą o swoje miejsce w życiu, ale także o rodzinie i przyjaźni, która przetrwała próbę czasu.

Dyskusja

MMS

17.02.2023

dobrze, że Genialna przyjaciółka jest to do oberzenia na HBO :)

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Luther online

4

Luther

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Mrs. America online

3.6

Mrs. America

Nowy papież online

4.1

Nowy papież

Oglądaj Genialna przyjaciółka na

Genialna przyjaciółka gdzie obejrzeć?

Serial Genialna przyjaciółka możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Genialna przyjaciółka - jeśli przypadł Ci do gustu.

Genialna przyjaciółka po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Genialna przyjaciółka na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Genialna przyjaciółka jest dostępny online w HBO.