Strona główna

/

Filmy

/

Transporter
Transporter online

Transporter

3.3

|

Film

|

Kryminał,

Thriller

|

Transporter to francuski film akcji z 2002 roku, wyreżyserowany przez Louisa Leterriera i Corey'ego Yuen. W rolę główną wcielił się Jason Statham jako Frank Martin, tajemniczy kierowca, który specjalizuje się w nielegalnym transporcie.

Transporter to francuski film akcji z 2002 roku, wyreżyserowany przez Louisa Leterriera i Corey'ego Yuen. W rolę główną wcielił się Jason Statham jako Frank Martin, tajemniczy kierowca, który specjalizuje się w nielegalnym transporcie.

Rok produkcji

2002

Reżyseria

Corey Yuen, Louis Leterrier

Obsada

Jason Statham, François Berléand, Shu Qi

Opis

Frank Martin żyje z zasadami, które mówią, że nie zadaje pytań i nigdy nie otwiera paczek, które przewozi. Jednak, gdy odbiera paczkę od swojego pracodawcy w Nicei, okazuje się, że przewozi ona piękną i tajemniczą Lai (Shu Qi). Frank narusza swoje zasady i otwiera paczkę, odkrywając, że przewozi ona tajemniczą substancję, której posiadanie jest dla wielu ludzi bardzo cenne.

Frank, wraz z Lai, staje się celem śmiertelnego ataku, a on sam zmuszony jest do ucieczki przed gangiem przestępczym, który chce zabić go i zdobyć tajemniczą substancję. Frank decyduje się walczyć o swoje życie, chroniąc Lai i walcząc z nieprzyjaciółmi, korzystając z umiejętności walki i prowadzenia samochodu.

Transporter oferuje wiele dynamicznych scen walk i pościgów, a także charakterystyczną dla kina francuskiego elegancję i stylizację. Film zyskał popularność dzięki swojemu charakterystycznemu bohaterowi i widowiskowej akcji, co zaowocowało powstaniem dwóch sequeli i rebootu w postaci serialu telewizyjnego.

Dyskusja

T0biasz Kalisz

15.02.2023

Jason Statham jak zwykle na poziome. Transporter jeden z moich ulubionych filmów z Jasonem :)

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Wyspa tajemnic online

4.1

Wyspa tajemnic

Wściekłe psy online

3.95

Wściekłe psy

Oglądaj Transporter na

Transporter gdzie obejrzeć?

Film Transporter możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Transporter - jeśli przypadł Ci do gustu.

Transporter po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Transporter na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Transporter jest dostępny online w HBO.