Strona główna

/

Filmy

/

Incepcja
Incepcja online

Incepcja

4.1

|

Film

|

Akcja,

Sci-Fi

|

Incepcja to film science fiction z 2010 roku w reżyserii Christophera Nolana.

Incepcja to film science fiction z 2010 roku w reżyserii Christophera Nolana.

Rok produkcji

2010

Reżyseria

Christopher Nolan

Obsada

Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ken Watanabe

Opis

Leonardo DiCaprio wciela się w Cobb'a, doświadczonego złodzieja, który specjalizuje się w kradzieży tajemnic z podświadomości ludzi podczas snu. Jego najnowsze zadanie to przeprowadzenie operacji incepcji, czyli wprowadzenie myśli do podświadomości innej osoby zamiast jej kradzieży. Cobb i jego zespół mają za zadanie przekonać biznesmena, żeby zrezygnował z planów ekspansji i zajął się opieką nad swoim umierającym ojcem.

Jednakże, misja ta jest niezwykle trudna, ponieważ Cobb boryka się z osobistymi demonami związanymi z utratą żony i stara się jednocześnie ochronić swoich współpracowników, którzy są zagrożeni w świecie podświadomości. Przeprowadzając skomplikowane operacje snów, zespół Cobb'a musi zmierzyć się z niebezpieczeństwami, takimi jak poziomy snów, które pogłębiają się, i nieoczekiwanymi zmianami w planie.

Incepcja to film, który zapewnia nie tylko niesamowite wizualne wrażenia, ale także wciągającą opowieść o wewnętrznych demonach i ludzkich emocjach. Film przedstawia również ciekawą koncepcję, jaką jest wprowadzanie myśli do podświadomości innych osób, a także wciągające akcje, zaskakujące zwroty akcji i przemyślane zagadki, które skłaniają do myślenia.

Dyskusja

Dariusz Z

18.02.2023

Incepcja świetny film! :)

Polecane produkcje

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia online

4.4

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

2001: Odyseja Kosmiczna online

4.15

2001: Odyseja Kosmiczna

Sherlock Holmes online

3.8

Sherlock Holmes

Diuna online

3.9

Diuna

Oglądaj Incepcja na

Incepcja gdzie obejrzeć?

Film Incepcja możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Incepcja - jeśli przypadł Ci do gustu.

Incepcja po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Incepcja na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Incepcja jest dostępny online w HBO.