Strona główna

/

Filmy

/

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera online

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

4

|

Film

|

Akcja,

Sci-Fi

|

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera to film superbohaterski z 2021 roku, wyreżyserowany i napisany przez Zacka Snydera. Film jest alternatywną wersją pierwotnego filmu z 2017 roku, który został skrócony przez studio Warner Bros.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera to film superbohaterski z 2021 roku, wyreżyserowany i napisany przez Zacka Snydera. Film jest alternatywną wersją pierwotnego filmu z 2017 roku, który został skrócony przez studio Warner Bros.

Rok produkcji

2021

Reżyseria

Zack Snyder

Obsada

Amy Adams, Henry Cavill, Ben Affleck

Opis

Akcja filmu rozpoczyna się po śmierci Supermana (grany przez Henry'ego Cavilla), kiedy świat znajduje się w chaosie i zniszczeniu. Batman (grany przez Bena Afflecka) zaczyna poszukiwania innych superbohaterów, aby powołać drużynę, która powstrzyma nadciągającą katastrofę. Dołączają do niego Diana Prince, znana jako Wonder Woman (grana przez Gal Gadot), Barry Allen, czyli Flash (grany przez Ezrę Millera), Arthur Curry, czyli Aquaman (grany przez Jasona Momoę) i Victor Stone, czyli Cyborg (grany przez Ray’a Fishera).

Liga Sprawiedliwości staje do walki ze złowrogim Steppenwolfem (grany przez Ciarána Hindsa) i jego armią Parademonów, którzy chcą zdobyć trzy Układy Matki, aby zniszczyć Ziemię. Walka ta staje się jeszcze bardziej skomplikowana, kiedy na scenie pojawia się potężny Darkseid, przywódca kosmicznej rasy, który kieruje Steppenwolfem i chce przejąć kontrolę nad światem.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera to film, który przynosi więcej informacji o bohaterach, ich motywacjach i historii życia, a także bardziej epickie sceny walki i nowe elementy fabularne, które nie były w oryginalnej wersji filmu. Efekty specjalne są spektakularne, a obsada aktorska wykonuje swoją pracę bardzo dobrze. Film ten przyciągnie zarówno fanów komiksów, jak i nowych widzów.

Dyskusja

T0biasz Kalisz

19.02.2023

Wersja Zacka jest zdecydowanie lepsza!

Polecane produkcje

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia online

4.4

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

2001: Odyseja Kosmiczna online

4.15

2001: Odyseja Kosmiczna

Sherlock Holmes online

3.8

Sherlock Holmes

Diuna online

3.9

Diuna

Oglądaj Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera na

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera gdzie obejrzeć?

Film Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera - jeśli przypadł Ci do gustu.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera jest dostępny online w HBO.