Strona główna

/

Filmy

/

Nie martw się, kochanie
Nie martw się, kochanie online

Nie martw się, kochanie

4

|

Film

|

Dramat,

Thriller

|

Film Nie martw się, kochanie - przedstawia historię Alice i Jacka, którzy mieszkają w idealnej społeczności nazwanej Victory

Film Nie martw się, kochanie - przedstawia historię Alice i Jacka, którzy mieszkają w idealnej społeczności nazwanej Victory

Rok produkcji

2022

Reżyseria

Olivia Wilde

Obsada

Chris Pine, Harry Styles, Florence Pugh

Opis

Victory to eksperymentalne miasteczko pracownicze dla tajnego projektu, którego celem jest rozwój nowoczesnych materiałów. Społeczna idylla prowadzona jest przez charyzmatycznego wizjonera.

Jednak pojawiają się pęknięcia w doskonałym życiu i Alice postanawia zbadać, co tak naprawdę dzieje się w tym raju. Z czasem zaczynają wyłaniać się przebłyski czegoś strasznego, a Alice jest gotowa poświęcić wiele, aby ujawnić prawdę.

Dyskusja

T0biasz Kalisz

11.02.2023

dobrze, ze nie martw się kochanie jest to do oberzenia na HBO :)

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Wyspa tajemnic online

4.1

Wyspa tajemnic

Oglądaj Nie martw się, kochanie na

Nie martw się, kochanie gdzie obejrzeć?

Film Nie martw się, kochanie możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Nie martw się, kochanie - jeśli przypadł Ci do gustu.

Nie martw się, kochanie po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Nie martw się, kochanie na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Nie martw się, kochanie jest dostępny online w HBO.