Strona główna

/

Filmy

/

Oczy szeroko zamknięte
Oczy szeroko zamknięte online

Oczy szeroko zamknięte

3.8

|

Film

|

Tajemnica,

Thriller

|

Oczy szeroko zamknięte to film w reżyserii Stanleya Kubricka z 1999 roku, oparty na powieści Arthura Schnitzlera z 1926 roku.

Oczy szeroko zamknięte to film w reżyserii Stanleya Kubricka z 1999 roku, oparty na powieści Arthura Schnitzlera z 1926 roku.

Rok produkcji

1999

Reżyseria

Stanley Kubrick

Obsada

Madison Eginton, Nicole Kidman, Tom Cruise

Opis

Film opowiada historię doktora Billa Harforda, znanego lekarza z Nowego Jorku, który po przypadkowym spotkaniu ze starą znajomą swojej żony, staje przed dylematem moralnym. Jego małżeństwo z Alicją, grającą Nicole Kidman, wydaje się być doskonałe, ale Bill poznaje prawdziwe pragnienia swojej żony i zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem. Próbując zapomnieć o tym spotkaniu, Bill wchodzi w świat sekretnych klubów.

Oczy szeroko zamknięte jest filmem, który wymaga od widza skupienia i analizy, ale także dostarcza fascynującej podróży przez ludzkie pragnienia i obsesje.

Dyskusja

kanal_nielimitowany

11.02.2023

Świetnie się to oglądało. Kubrick arcymistrz!

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Wyspa tajemnic online

4.1

Wyspa tajemnic

Wściekłe psy online

3.95

Wściekłe psy

Lśnienie online

4.15

Lśnienie

Oglądaj Oczy szeroko zamknięte na

Oczy szeroko zamknięte gdzie obejrzeć?

Film Oczy szeroko zamknięte możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Oczy szeroko zamknięte - jeśli przypadł Ci do gustu.

Oczy szeroko zamknięte po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Oczy szeroko zamknięte na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Oczy szeroko zamknięte jest dostępny online w HBO.