Strona główna

/

Filmy

/

Rocky II
Rocky II online

Rocky II

3.6

|

Film

|

Akcja,

Dramat

|

Rocky II to amerykański film dramatyczny z 1979 roku, w reżyserii i według scenariusza Sylvester Stallone, który również występuje w roli głównej.

Rocky II to amerykański film dramatyczny z 1979 roku, w reżyserii i według scenariusza Sylvester Stallone, który również występuje w roli głównej.

Rok produkcji

1979

Reżyseria

Sylvester Stallone

Obsada

Burt Young, Talia Shire, Sylvester Stallone

Opis

Film rozpoczyna się tuż po zakończeniu walki bokserskiej między Rocky'm Balboą (Sylvester Stallone) a Apollo Creedem (Carl Weathers). Choć Apollo wygrał walkę, ciężko został poturbowany przez Rocky'ego i nie może kontynuować swojej kariery bokserskiej. Rocky z kolei otrzymuje wysokie honorarium za udział w walce i decyduje się przeznaczyć je na zakup nowego domu dla siebie i swojej narzeczonej Adrian (Talia Shire).

Jednak Rocky zaczyna mieć problemy finansowe, a także traci motywację do trenowania boksu. W tym czasie Apollo wyzywa Rocky'ego na rewanżową walkę, a Rocky decyduje się na powrót na ring. Przygotowania do walki są trudne, ale dzięki wsparciu Adrian i trenera Mickeya (Burgess Meredith) Rocky ponownie staje przed wyzwaniem.

W Rocky II widzowie mogą zobaczyć więcej boksu i walk niż w pierwszej części, ale film skupia się również na związku między Rocky'm i Adrian, którzy przeciwstawiają się przeciwnościom losu razem. Film ten jest pełen emocji, dramatu i motywacji, a występ Stallone'a w roli Rocky'ego zdobył uznanie widzów i krytyków na całym świecie.

Dyskusja

kinomaniak

25.02.2023

Rocky jest świetnym fimem, o tym jak zdobywać szczyty. Uwielbiam Stallone

Polecane produkcje

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Oglądaj Rocky II na

Rocky II gdzie obejrzeć?

Film Rocky II możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Rocky II - jeśli przypadł Ci do gustu.

Rocky II po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Rocky II na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Rocky II jest dostępny online w HBO.