Strona główna

/

Filmy

/

Siedmiu królów musi umrzeć
Siedmiu królów musi umrzeć online

Siedmiu królów musi umrzeć

Premiera wkrótce

|

Film

|

Akcja,

Wojenny,

Przygodowy

|

Po sto latach wojen z Duńczykami, kraj prawie zjednoczył się i zapanował w nim pokój. Jednak lord Uhtred z Bebbanburga, władca Northumbrii, wciąż nie złożył przysięgi wierności królowi.

Po sto latach wojen z Duńczykami, kraj prawie zjednoczył się i zapanował w nim pokój. Jednak lord Uhtred z Bebbanburga, władca Northumbrii, wciąż nie złożył przysięgi wierności królowi.

Rok produkcji

2023

Reżyseria

Edward Bazalgette

Wyświetlono

1904 razy

Obsada

Alexander Dreymon, Mark Rowley

Siedmiu królów musi umrzeć czeka na premierę.

Zobacz podobne filmy na:

Siedmiu królów musi umrzeć fabuła

Po śmierci Edwarda, króla Anglii, pokój jest zagrożony, gdyż dwaj pretendenci do tronu, Aethelstan i Aelfweard, walczą o koronę. Kiedy Uhtred dowiaduje się, że jego protegowany, Aethelstan, ma walczyć o tron, rusza mu z pomocą. Jednak wkrótce odkrywa, że młody książę działa pod wpływem mrocznych sił i nie jest już tym samym chłopcem, którego znał. Kiedy działania Aethelstana zaczynają zagrażać bezpieczeństwu Uhtreda, lord musi zdecydować, czy pozostać wiernym królowi czy ojczyźnie. W tym samym czasie na horyzoncie pojawia się duński król wojownik Anlaf, który chce wykorzystać wewnętrzne spory do swoich celów i zasiać chaos w kraju.

Siedmiu królów musi umrzeć opinie

marchewa

21.04.2023

Nie mogę się już doczekać premiery, zobaczymy co z tego będzie!

Polecane produkcje

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Szeregowiec Ryan online

4.25

Szeregowiec Ryan

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia online

4.4

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Wróg u bram online

3.85

Wróg u bram

2001: Odyseja Kosmiczna online

4.15

2001: Odyseja Kosmiczna

Siedmiu królów musi umrzeć czeka na premierę zobacz podobne produkcje na

Siedmiu królów musi umrzeć gdzie obejrzeć

Nie wiesz gdzie obejrzeć Siedmiu królów musi umrzeć online? Trafiłeś w dobre miejsce! Film Siedmiu królów musi umrzeć możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Siedmiu królów musi umrzeć - jeśli przypadł Ci do gustu.

Siedmiu królów musi umrzeć napisy PL

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Siedmiu królów musi umrzeć po polsku na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Zapewniamy, że masz wiele opcji do wyboru. Miłego seansu! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Siedmiu królów musi umrzeć będzie dostępny online.

Siedmiu królów musi umrzeć cały film

Szukasz sposobu na obejrzenie całego filmu Siedmiu królów musi umrzeć? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy tutaj, aby dostarczyć Ci informacji na ten temat. Odkryj, jak obejrzeć cały film Siedmiu królów musi umrzeć w najlepszej jakości i bez żadnych ograniczeń. Nasza platforma zapewnia legalne i bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi filmami i serialami w wysokiej jakości.

Siedmiu królów musi umrzeć online

Nie zwlekaj dłużej! Dołącz do naszej społeczności i baw się dobrze podczas oglądania filmu Siedmiu królów musi umrzeć online. Przygotuj się na niezapomniane chwile i zanurz się w świat filmowej rozrywki, która czeka na Ciebie na naszej platformie.

Gdzie zobaczyć Siedmiu królów musi umrzeć

Siedmiu królów musi umrzeć zobacz online

Siedmiu królów musi umrzeć lektor

Siedmiu królów musi umrzeć vod