Strona główna

/

Filmy

/

To nie jest kraj dla starych ludzi
To nie jest kraj dla starych ludzi online

To nie jest kraj dla starych ludzi

4.1

|

Film

|

Thriller,

Dramat

|

To nie jest kraj dla starych ludzi (ang. No Country for Old Men) to film z 2007 roku w reżyserii braci Coen. Film oparty jest na powieści Cormaca McCarthy'ego.

To nie jest kraj dla starych ludzi (ang. No Country for Old Men) to film z 2007 roku w reżyserii braci Coen. Film oparty jest na powieści Cormaca McCarthy'ego.

Rok produkcji

2007

Reżyseria

Joel Coen, Ethan Coen

Obsada

Josh Brolin, Javier Bardem, Tommy Lee Jones

Opis

Akcja filmu rozgrywa się na terenie Teksasu i Meksyku, gdzie po złodziejskim napadzie na przemytników narkotyków, główny bohater Llewelyn Moss (grany przez Josha Brolina) znajduje torbę z 2 milionami dolarów. Niestety, towarzyszący mu morderczy psychopata, Anton Chigurh (grany przez Javier Bardema) jest gotów zrobić wszystko, by odzyskać pieniądze.

W filmie pojawia się także postać szeryfa Eda Bella (grany przez Tommy'ego Lee Jonesa), który prowadzi śledztwo w sprawie napadu i starzejąc się, staje przed trudnym wyzwaniem, jakie stawia przed nim zbrodnia.

To nie jest kraj dla starych ludzi to film o przemocy, korupcji i moralnych dylematach, z którymi zmaga się każda z postaci. Bracia Coen stworzyli film o nieprzewidywalnych zwrotach akcji, który nie pozostawia odbiorcy obojętnym. Film zdobył wiele nagród, w tym cztery Oscary, w tym za najlepszy film, reżyserię i rolę drugoplanową dla Bardema.

Dyskusja

4nna

15.02.2023

Ciekawa smutna historia...

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Wyspa tajemnic online

4.1

Wyspa tajemnic

Oglądaj To nie jest kraj dla starych ludzi na

To nie jest kraj dla starych ludzi gdzie obejrzeć?

Film To nie jest kraj dla starych ludzi możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu To nie jest kraj dla starych ludzi - jeśli przypadł Ci do gustu.

To nie jest kraj dla starych ludzi po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film To nie jest kraj dla starych ludzi na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film To nie jest kraj dla starych ludzi jest dostępny online w HBO.