Strona główna

/

Filmy

/

Transformers
Transformers online

Transformers

3.6

|

Film

|

Akcja,

Sci-Fi

|

Transformers to amerykański film akcji z 2007 roku, oparty na popularnej serii zabawek firmy Hasbro. Reżyserem filmu był Michael Bay, a w rolach głównych wystąpili Shia LaBeouf, Megan Fox i Josh Duhamel.

Transformers to amerykański film akcji z 2007 roku, oparty na popularnej serii zabawek firmy Hasbro. Reżyserem filmu był Michael Bay, a w rolach głównych wystąpili Shia LaBeouf, Megan Fox i Josh Duhamel.

Rok produkcji

2007

Reżyseria

Michael Bay

Obsada

Megan Fox, Shia LaBeouf

Opis

Akcja filmu rozpoczyna się, gdy tajemniczy obiekt z kosmosu spada na Ziemię, a rząd USA rozpoczyna dochodzenie w sprawie niezwykłych zjawisk. Okazuje się, że obiekt to Autobot, transformujący się robot, który jest częścią wojny między dwiema rasami mechanicznych istot - dobrymi Autobotami i złymi Decepticonami. Autobot zyskuje przyjaciela w postaci nastolatka Sama Witwicky'ego (Shia LaBeouf), który odkrywa, że samochód, którym jeździ, jest jednym z Autobotów.

Rozpoczyna się walka o tajemniczy artefakt, który Decepticony chcą wykorzystać do zniszczenia Ziemi. Sam i jego dziewczyna, Mikaela (Megan Fox), dołączają do walki u boku Autobotów i bronią Ziemi przed Decepticonami.

Film wyróżnia się widowiskowymi efektami specjalnymi oraz dynamicznymi scenami akcji. Transformers to historia o przyjaźni, poświęceniu oraz walce o dobro, która z pewnością przypadnie do gustu fanom kina akcji i science fiction.

Dyskusja

fankaGOT

27.02.2023

Transformers - warto zobaczyć zwłaszcza Megan Fox :)

Polecane produkcje

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia online

4.4

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

2001: Odyseja Kosmiczna online

4.15

2001: Odyseja Kosmiczna

Sherlock Holmes online

3.8

Sherlock Holmes

Diuna online

3.9

Diuna

Oglądaj Transformers na

Transformers gdzie obejrzeć?

Film Transformers możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Transformers - jeśli przypadł Ci do gustu.

Transformers po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Transformers na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Transformers jest dostępny online w HBO.