Strona główna

/

Filmy

/

Wschodnie obietnice
Wschodnie obietnice online

Wschodnie obietnice

3.7

|

Film

|

Thriller,

Dramat

|

Wschodnie obietnice to brytyjsko-izraelski film z 2007 roku w reżyserii Davida Cronenberga, z udziałem Viggo Mortensena, Naomi Watts i Vincenta Cassela.

Wschodnie obietnice to brytyjsko-izraelski film z 2007 roku w reżyserii Davida Cronenberga, z udziałem Viggo Mortensena, Naomi Watts i Vincenta Cassela.

Rok produkcji

2007

Reżyseria

David Cronenberg

Obsada

Vincent Cassel, Naomi Watts, Viggo Mortensen

Opis

Akcja filmu rozgrywa się w niebezpiecznym i pełnym przemocy świecie międzynarodowej mafii rosyjskiej. Mortensen wciela się w postać Nikolaja, człowieka o niejasnej przeszłości, który zajmuje się przemytem żywej broni i układaniem kontraktów na życie. Kiedy zostaje ranny w jednym z zamachów, ukrywa się u swojej matki Anny (Sinead Cusack) i zaczyna rozwijać przyjaźń z Anną i jej synem Stepanem (Armin Mueller-Stahl).

W międzyczasie, Anna zatrudnia pielęgniarkę Annę (Naomi Watts), która pomaga Nikolajowi w powrocie do zdrowia. Nikolaj zaczyna stopniowo otwierać się przed Anną i powoli ujawniać jej tajemnice ze swojego przeszłości. Jednak, kiedy dochodzi do konfrontacji z niebezpiecznymi ludźmi z jego przeszłości, Nikolaj musi zmierzyć się z powrotem do swojego mrocznego i niebezpiecznego świata.

Film ten to nie tylko thriller z elementami kryminalnymi, ale również opowieść o związku pomiędzy matką, synem i mężczyzną, który szuka nowego życia. Wschodnie obietnice to wstrząsający i emocjonujący film, w którym napięcie i akcja łączą się z wnikliwym spojrzeniem na postaci i ich relacje.

Dyskusja

dorota

23.02.2023

z pewnością wciągnie Cię od pierwszych minut - warto zobaczyć

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Wyspa tajemnic online

4.1

Wyspa tajemnic

Oglądaj Wschodnie obietnice na

Wschodnie obietnice gdzie obejrzeć?

Film Wschodnie obietnice możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Wschodnie obietnice - jeśli przypadł Ci do gustu.

Wschodnie obietnice po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Wschodnie obietnice na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Wschodnie obietnice jest dostępny online w HBO.