Strona główna

/

Filmy

/

Bez litości
Bez litości online

Bez litości

3.6

|

Film

|

Thriller,

Akcja

|

Bez litości z 2014 roku to film sensacyjny w reżyserii Antoine'a Fuqua, z Denzelem Washingtonem w roli głównej. Film jest luźną adaptacją serialu telewizyjnego o tym samym tytule z lat 80.

Bez litości z 2014 roku to film sensacyjny w reżyserii Antoine'a Fuqua, z Denzelem Washingtonem w roli głównej. Film jest luźną adaptacją serialu telewizyjnego o tym samym tytule z lat 80.

Rok produkcji

2014

Reżyseria

Antoine Fuqua

Obsada

Denzel Washington, Chloë Grace Moretz, Marton Csokas

Opis

Fabuła filmu skupia się na Robertie McCallu, byłym agentowi CIA, który uciekł z agencji, aby prowadzić spokojne życie w Bostonie. Jednak kiedy McCall poznaje młodą kobietę Teri, która jest ofiarą handlarzy, postanawia powrócić do swojego poprzedniego życia, aby pomóc dziewczynie i wyrównać rachunki z przestępcami.

Bez litości to film pełen akcji i napięcia, a Denzel Washington w roli Roberta McCalla gra bardzo przekonująco jako tajemniczy i bezlitosny bohater.

Dyskusja

manulek

12.02.2023

Nie spodziewałam się, że ten Bez litości będzie tak nie typowy... wciąż mam go w pamięci. Świetna rola Denzela Washingtona

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Wyspa tajemnic online

4.1

Wyspa tajemnic

Oglądaj Bez litości na

Bez litości gdzie obejrzeć?

Film Bez litości możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Bez litości - jeśli przypadł Ci do gustu.

Bez litości po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Bez litości na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Bez litości jest dostępny online w HBO.