Strona główna

/

Filmy

/

Matrix Reaktywacja
Matrix Reaktywacja online

Matrix Reaktywacja

3.6

|

Film

|

Akcja,

Thriller

|

Matrix Reaktywacja (ang. The Matrix Reloaded) to kontynuacja kultowego filmu science-fiction Matrix z 1999 roku, wyreżyserowana przez braci Wachowskich. Film miał premierę w 2003 roku.

Matrix Reaktywacja (ang. The Matrix Reloaded) to kontynuacja kultowego filmu science-fiction Matrix z 1999 roku, wyreżyserowana przez braci Wachowskich. Film miał premierę w 2003 roku.

Rok produkcji

2003

Reżyseria

Lana Wachowski, Lilly Wachowski

Obsada

Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Keanu Reeves

Opis

Akcja filmu rozgrywa się po sześciu miesiącach od zakończenia wydarzeń z pierwszej części. Neo (w tej roli Keanu Reeves) staje się coraz potężniejszy i odkrywa kolejne aspekty rzeczywistości, w której żyje. Agent Smith (w tej roli Hugo Weaving) powraca, zyskując nowe moce i stając się zagrożeniem dla wszystkich w Matrixie.

Neo, Morfeusz (w tej roli Laurence Fishburne) i Trinity (w tej roli Carrie-Anne Moss) rozpoczynają misję, aby dotrzeć do Maszyny i zakończyć wojnę między ludzkością a maszynami. W trakcie tej misji, bohaterowie zostają zaatakowani przez programy przeciwko nim skierowane.

Matrix Reaktywacja jest filmem pełnym akcji, efektów specjalnych i scen walki. W porównaniu z pierwszą częścią, film zawiera więcej elementów filozoficznych i religijnych, które wprowadzają dodatkowe zagadki i tajemnice. Warto zauważyć, że Matrix Reaktywacja stanowi tylko pierwszą część dwuczęściowego finału sagi, kontynuowanego w filmie Matrix Rewolucje.

Dyskusja

Franek Dolas

25.02.2023

uwielbiam Matrixa i Keanu :)

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Wyspa tajemnic online

4.1

Wyspa tajemnic

Oglądaj Matrix Reaktywacja na

Matrix Reaktywacja gdzie obejrzeć?

Film Matrix Reaktywacja możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Matrix Reaktywacja - jeśli przypadł Ci do gustu.

Matrix Reaktywacja po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Matrix Reaktywacja na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Matrix Reaktywacja jest dostępny online w HBO.