Strona główna

/

Filmy

/

Matrix Rewolucje
Matrix Rewolucje online

Matrix Rewolucje

3.5

|

Film

|

Akcja,

Thriller

|

Matrix Rewolucje to amerykański film science-fiction z 2003 roku, wyreżyserowany przez Lany Wachowski i Lilly Wachowski, będący trzecią i ostatnią częścią trylogii Matrix.

Matrix Rewolucje to amerykański film science-fiction z 2003 roku, wyreżyserowany przez Lany Wachowski i Lilly Wachowski, będący trzecią i ostatnią częścią trylogii Matrix.

Rok produkcji

2003

Reżyseria

Lana Wachowski, Lilly Wachowski

Obsada

Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Laurence Fishburne

Opis

Akcja filmu toczy się tam, gdzie skończył się poprzedni, czyli w świecie, w którym ludzkość walczy z maszynami, które stworzyły Matrix - symulację rzeczywistości, w której większość ludzi żyje. Bohaterem filmu jest ponownie Neo (Keanu Reeves), który staje na czele buntu przeciwko maszynom i ich przywódcy, Agentowi Smithowi (Hugo Weaving). Neo musi pokonać armię Smithów, by ocalić ludzkość przed zagładą.

Film łączy w sobie elementy sci-fi, akcji i filozofii, poruszając wiele trudnych pytań dotyczących natury rzeczywistości, wolnej woli i ludzkiej egzystencji. Matrix Rewolucje oferuje spektakularne sceny walk i pościgów, jak również wiele wątków fabularnych, które dopełniają historię zapoczątkowaną w pierwszych dwóch częściach. Mimo że odbiór trzeciej części był mieszany, to Matrix Rewolucje stanowi ważny moment w historii kina science-fiction i jest kultowym filmem dla wielu miłośników gatunku.

Dyskusja

fankaGOT

22.02.2023

Matrix to jedna z moich ulubionych serii. Keanu jest boooooski! :D

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Wyspa tajemnic online

4.1

Wyspa tajemnic

Oglądaj Matrix Rewolucje na

Matrix Rewolucje gdzie obejrzeć?

Film Matrix Rewolucje możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Matrix Rewolucje - jeśli przypadł Ci do gustu.

Matrix Rewolucje po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Matrix Rewolucje na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Matrix Rewolucje jest dostępny online w HBO.