Strona główna

/

Filmy

/

Watchmen - Strażnicy
Watchmen - Strażnicy online

Watchmen - Strażnicy

3.7

|

Film

|

Dramat,

Akcja

|

Watchmen - Strażnicy to film science fiction w reżyserii Zacka Snydera, oparty na komiksie o tym samym tytule autorstwa Alana Moore'a i Dave'a Gibbonsa.

Watchmen - Strażnicy to film science fiction w reżyserii Zacka Snydera, oparty na komiksie o tym samym tytule autorstwa Alana Moore'a i Dave'a Gibbonsa.

Rok produkcji

2009

Reżyseria

Zack Snyder

Obsada

Patrick Wilson, Malin Akerman, Carla Gugino

Opis

Akcja filmu rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości lat 80. XX wieku, w której superbohaterowie są uznani za część społeczeństwa i są zmuszeni działać w ramach prawa. Głównymi bohaterami są pozostali przy życiu członkowie grupy Strażników, która została rozwiązana kilka lat wcześniej. Wśród nich są m.in. Rorschach, Nite Owl, Silk Spectre, Ozymandias i Dr. Manhattan.

Gdy Rorschach zostaje oskarżony o morderstwo byłego superbohatera i zaczyna prowadzić śledztwo, które wskazuje na spisek mający na celu unicestwienie wszystkich superbohaterów, Strażnicy muszą ponownie zjednoczyć siły i stawić czoła temu zagrożeniu.

Dyskusja

Dawid P

17.02.2023

POLECAM! Na zimowe długie wieczory idealne!

Polecane produkcje

Air online

soon

Air

Indiana Jones i tarcza przeznaczenia online

soon

Indiana Jones i tarcza przeznaczenia

Dune: 2 online

soon

Dune: 2

John Wick 4 online

soon

John Wick 4

Szybcy i wściekli 10 online

soon

Szybcy i wściekli 10

Ucieczka z Alcatraz online

3.7

Ucieczka z Alcatraz

Oglądaj Watchmen - Strażnicy na

Watchmen - Strażnicy gdzie obejrzeć?

Film Watchmen - Strażnicy możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Watchmen - Strażnicy - jeśli przypadł Ci do gustu.

Watchmen - Strażnicy po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Watchmen - Strażnicy na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Watchmen - Strażnicy jest dostępny online w HBO.