Strona główna

/

Filmy

/

Zakładnik
Zakładnik online

Zakładnik

3.6

|

Film

|

Thriller,

Dramat

|

Zakładnik to amerykański film akcji z 2006 roku, w reżyserii Florenta Siri, z udziałem Toma Cruise'a, Jamiego Foxxa i Jady Pinkett Smith.

Zakładnik to amerykański film akcji z 2006 roku, w reżyserii Florenta Siri, z udziałem Toma Cruise'a, Jamiego Foxxa i Jady Pinkett Smith.

Rok produkcji

2004

Reżyseria

Michael Mann

Obsada

Tom Cruise, Jada Pinkett Smith, Jamie Foxx

Opis

Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles, gdzie Vincent (Tom Cruise) - tajemniczy płatny morderca - zmusza taksówkarza Maxa (Jamie Foxx) do przewiezienia go przez miasto, podczas gdy dokonuje kolejnych zamachów. Max jest zmuszony współpracować z Vincentem, aby ocalić życie swoje i pasażerów, których zabiera na co dzień w swoim taksówce. W miarę jak noc postępuje, Max zaczyna poznawać prawdziwą naturę Vincenta i jego motywacje, a cała sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna.

Film Zakładnik jest pełen szybkich akcji, pościgów i napięcia, które doskonale ukazują atmosferę chaosu i niepokoju panującą w Los Angeles. Tom Cruise wciela się w rolę bezwzględnego i skrupulatnego zabójcy, który zmusza swojego zakładnika do niebezpiecznej współpracy. Jamie Foxx natomiast gra rolę taksówkarza, który zostaje wplątany w śmiertelnie niebezpieczną grę i musi zmierzyć się z własnymi ograniczeniami, by ocalić siebie i innych.

Dyskusja

Louie

14.02.2023

mi się podobał... Tom Cruise wymiata

Polecane produkcje

Ucieczka z Alcatraz online

3.7

Ucieczka z Alcatraz

Operacja Argo online

3.7

Operacja Argo

Źródło online

3.6

Źródło

To nie jest kraj dla starych ludzi online

4.1

To nie jest kraj dla starych ludzi

Zakochany bez pamięci online

4.1

Zakochany bez pamięci

Whiplash online

4

Whiplash

Oglądaj Zakładnik na

Zakładnik gdzie obejrzeć?

Film Zakładnik możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Zakładnik - jeśli przypadł Ci do gustu.

Zakładnik po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Zakładnik na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Zakładnik jest dostępny online w HBO.