Strona główna

/

Filmy

/

Mission: Impossible
Mission: Impossible online

Mission: Impossible

3.6

|

Film

|

Akcja,

Thriller

|

Mission: Impossible to amerykański film sensacyjny z 1996 roku, oparty na popularnym serialu telewizyjnym z lat 60-tych. W rolę głównego bohatera, agenta IMF (Impossible Mission Force) Ethana Hunta, wcielił się Tom Cruise.

Mission: Impossible to amerykański film sensacyjny z 1996 roku, oparty na popularnym serialu telewizyjnym z lat 60-tych. W rolę głównego bohatera, agenta IMF (Impossible Mission Force) Ethana Hunta, wcielił się Tom Cruise.

Rok produkcji

1996

Reżyseria

Brian De Palma

Obsada

Tom Cruise Emmanuelle Béart, Jon Voight

Opis

Akcja filmu koncentruje się na próbie odzyskania tajemniczej listy, która zawiera nazwiska agencji szpiegowskich z całego świata. Ethan i jego zespół podejmują się zadania, ale po nieudanej misji, wszyscy poza Huntem zostają zabici. Ethan zostaje podejrzany o zdradę i musi działać samodzielnie, aby oczyścić swoje imię i odnaleźć prawdziwych zdrajców.

Film zawiera wiele spektakularnych scen akcji, w tym niesamowite pościgi i walki, a także wciągający wątek szpiegowski. Tom Cruise zaprezentował się w roli nieustraszonego i zręcznego agenta, a obsada aktorska uzupełniona była przez Vinga Rhamesa, Jean Reno i Jonathana Pryce'a.

Mission: Impossible to film, który zyskał dużą popularność i stał się początkiem serii filmów o przygodach Ethana Hunta. Film otrzymał pozytywne recenzje krytyków oraz zyskał duże uznanie widzów, którzy docenili wysoką jakość produkcji i wciągający scenariusz.

Dyskusja

Venom80

25.02.2023

Najlepszy film Toma Cruise

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Wyspa tajemnic online

4.1

Wyspa tajemnic

Oglądaj Mission: Impossible na

Mission: Impossible gdzie obejrzeć?

Film Mission: Impossible możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Mission: Impossible - jeśli przypadł Ci do gustu.

Mission: Impossible po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Mission: Impossible na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Mission: Impossible jest dostępny online w HBO.